Kopīgot
Bezmaksas Piegāde Rūpnīcas Cenu DIY Sfērisku Rotējošas LED Komplekts POV Lodēšanas Mācību Komplekts zilā un sarkanā krāsu izvēle
Cena
€21.57
Pieejamība Pieejams

Dārgais draugs , ja jums nav, ņemiet vērā krāsu , mēs nosūtīt sarkano krāsu 2, pulkstenis un datuma displejs: ar rezerves akumulatoru, izslēdziet joprojām ir saglabāta, pēc pastaigas, var arī mainīt vārdu, izmantojot programmatūras kalibrēšanas laikā ar tālvadības pulti, iestatiet laiku, laika ir par komplektu! 3, attēlu displejs: nepārtrauktu ritināšanu parādīt attēlus, var parādīt, statiskos attēlus! Izmantojot tālvadības režīmu izvēles. Attēla platums nedrīkst būt 64 pikseļi, 10-200 pikseļi var būt garš. 4, kas ir atmiņas režīms, pirms barošanas režīmu, nākamajā ieslēgšanas joprojām režīmu (Piezīme: tikai viens no iepriekš minētajiem 3 modeļi). Šis komplekts standarta dati: princips shēma (PDF formātā), To sastāvdaļu saraksts (PDF formāts), skaidu dati (PDF formāts), PC programmatūra, HEX lejupielādētu. Piezīme: HEX failu un DATORA programmatūru, kas tiek šifrēta, un tikai tad, kad MCU, kas atbalsta izmantošanu, iegādi. Tikai veiksmīga pirmā dati ir jānosūta izmantošanai, lūdzu, rūpēties, nevar aizstāt. Ja informācija ir pazaudēta vai bojāta var tikai jānosūta atpakaļ, lai atšifrēt šifrētu objektu. Mums nav sniegt koda programma, Taču, lai nodrošinātu atvērtā pirmkoda suite šo veikalu cienītājiem Sniedz atsevišķu programmu, funkciju, programmu un visaptverošo iedarbību ir realizēta, izmantojot maiņu mikrokontrolleru koda programma, lai mainītu displeja saturs! Programmas galvenie piezīmes, ir spēja saprast un mainīt vārdu! Šis veikals neparedz procedūras un principu, vadlīniju un mutiskās tulkošanas pakalpojumus!

Dārgais draugs, mēs esam ļoti noderīgi lodēšanas komplektu tagad, lai šeit!

Tagi: rotējošas led komplekts, komplekts blue, komplekts pov, Lēti rotējošas led komplekts, Augstas Kvalitātes komplekts blue, Ķīna komplekts pov Piegādātāju.

Zīmola Nosaukums WeiKedz
Izmantošana āra
Displejs Funkcijas Video
Caurules Chip Krāsu pilna krāsu
Pikseļu skaits 16MM
Vienības Veids gabals
Iepakojuma Lielums 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)
Iepakojuma Svars 0.9kg (1.98lb.)

Uzrakstīt recenziju