Kopīgot
4-20mA Signāls Ģenerators Pastāvīgu Strāvas Avotu Pašreizējā Raidītāja Slodzes Testa PLC Atkļūdošanas Divu vadu Sistēma
Cena
€9.88
Pieejamība Pieejams

Piezīme: krāsa klasifikācija nav teikt, ka signālu ģenerators ir dažādas krāsu izskatu, tas, lai atšķirtu starp dažādām specifikācijām, ērts pircējiem iepirkšanos, nav svarīgi, kāda veida signālu ģenerators specifikācijas, izskats ir galvenais rādītājs, ka krāsa ir galvenais rādītājs, ka tumši pelēka.

Jaunu papildus funkciju:

1, lietotājs var iestatīt skaits mainās no 1 laps -90 aplis (pozicionēšana), 0.25 laps -22.5 aplis (nr. novietojums), displejs precizitāti līdz 0.01 mA.

2. Lietotājs var pieskaņot izejas strāva

Paskaidrojiet, kas pozicionēšana ir, nav pozicionēšana:

Rokturi no signālu ģenerators izmanto pulsa koda slēdzis, kas izmanto augstas end instrumenti

Uz noteiktu pulsa koda slēdzis, Kad pircējs ir pieskrūvēta, signālu ģenerators kloķi, dzirdēs nelielu skaņu Kaka, rokturi ir no faila uz citu failu lēkt, skrūvēm, ir nepieciešams spēks, lai pagrieztu no a līdz vēl viens solis, kad pašreizējā iestatījuma vērtību, kas saglabāta, nospiežot pogu, nevis tāpēc, ka roku trīce rokturi pozīciju mainīt saglabāto vērtību izmaiņas.

Ne pozicionēšanas impulsu kodu slēdzi, Un, kad rokturis, kodētājs ir ļoti vienmērīgu rotāciju, rokas nedaudz, to var pārvērst mazā encoder, ļoti jutīgi, kad pašreizējā iestatījuma vērtību, kas saglabāta, nospiežot pogu, dažreiz tāpēc, ka roku trīce rokturi pārmaiņas, uzglabā vērtība no nelielas izmaiņas. Nē pozicionēšanas signālu ģenerators parasti izmanto, nav nepieciešams, lai saglabātu noteiktu vērtību gadījumā, piemēram, produkts, kas ir produkcijas pircējiem, tādēļ atkļūdošanas produktu, tikai ceru, ka produkcija precizitāti signālu ģenerators, un ceram, ka pašreizējais no 3mA var ātri pārcelt uz 21mA, bez nepieciešamības, lai saglabātu noteiktu vērtību kā nākamajā sāknēšanas. Bez pozicionēšanas signālu ģenerators, skaits, izrādās, var samazināt līdz 25% no pozicionēšana ar tādu pašu precizitāti kā pozicionēšanas signālu ģenerators.

Signālu ģenerators pati par sevi ir bez elektroapgādes. Ja jums ir nepieciešams enerģijas, jums ir nepieciešams, lai uzņemtu vēl vienu 24V sprieguma regulators.

Jaunināšanas versiju Otrās paaudzes signālu ģenerators: Neatkarīgā pētniecības un attīstības, darbības rādītāji pārsniedz Taobao, kas ir līdzīgi, pieņemt pircēja īpaša pielāgošana (varat mainīt programmatūru vai aparatūru, saskaņā ar pircēja prasība). Tas ir veicināšanu, tas ir pārdot ar zaudējumiem, bet tur nav samazināt veiktspēju un kvalitāti. Pēc tam, kad cenu pieaugums jebkurā laikā, lūdzu, pircēji saprast. Priekšvārds: Kāpēc 4-20mA strāvas cilpa var izmantot, lai pārraidītu signālu tā vietā, sprieguma pārvades signāls 0-10V vai 0-5V? Jo nopietnus traucējumus rūpniecības jomā elektromagnētiskā sprieguma signālu ir viegli traucēts ar dažādiem traucējumu avotiem, piemēram, lielas jaudas motoru iedarbināšanas un apturēšanas, atbrīvot no elektromagnētiskā slēdzējs un tā tālāk, radīs sprieguma signālu superposition dažādu traucējumu signālus, nav atļauts veikt instrumenta sensora signāls būs pat izraisīt misoperation. Un ieejas pretestība instrumentu cilpas ar pašreizējo cilpa ir ļoti zems, kas var izfiltrēt visu veidu signālu traucējumus un veikt nekustamā noderīgu signālus. Kāpēc nav jums izmantot, 0-20mA? Jo 4mA zem strāvu instrumentu izlases pretestību beigām sprieguma diapazons ir ļoti mazs, bet arī viegli būt pārvades līnijas indukcijas traucējumus sprieguma iegremdēts, lai 4mA zem pašreizējās parasti izlaisti. Ar izlūkošanas visu veidu sensoru moduļiem, saprātīga moduļiem, kurus var pārraidīt vaina informācija uzrāda, piemēram, sensora open circuit vainas un sensora īssavienojums vaina. Tāpēc šī būs kārtējā vaina informāciju, papildus 4-20mA strāvas diapazons, teica, ka ir divi defekti, ar 2 dažādu strāvas vērtības, piemēram, 3mA pašreizējā sensora ķēde, teica sensora ķēde ar 3,5 mA, protams, var izmantot arī pārstāvēt citas pašreizējo vērtību, piemēram, 3mA sensors pārtraukta ķēde, īssavienojums sensora 21mA, utt.. kamēr vaina strāva ir ārpus 4-20mA klāstu, un, lai novērstu viltus pozitīvi, mēģiniet veikt divus īsslēguma strāvu starpība ir mazliet labāk, piemēram, izmantojot 3mA un 21mA ir labāk, nekā 3mA un 3,5 mA.

Divu vadu 4-20mA signāls ģenerators

4-20mA signālu ģenerators, kas lielos daudzumos

Nopirkt otrajā rindā 4-20mA signāls, ģenerators, lūdzu, meklēt zemāko 3mA, zems enerģijas patēriņš; Priekšv.

Tagi: Gaisa Kondicionieris Daļas, Lēti Gaisa Kondicionētājs Daļas, 4 20mA Signālu Ģenerators Pastāvīgu Strāvas Avotu Pašreizējā Raidītāja Slodzes Testa PLC Atkļūdošanas Divi stiepļu Sistēma.

Veids Gaisa Kondicionieris Daļas
Iepakojuma Svars 0.5kg (1.10lb.)
Vienības Veids gabals
Iepakojuma Lielums 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)

Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti